Naują sezoną pasitinkantis BSA direktorius T. Urbelionis: „Prieš akis – labai džiugus etapas“

Sveikiname su artėjančiais Naujaisiais mokslo metais! Linkime, kad naujasis darbų, mokslų ir sporto sezonas jūsų šeimai būtų paženklintas pergalėmis ir geriausiais prisiminimais.

8/24/2023

Mieli tėveliai,

Sveikiname su artėjančiais Naujaisiais mokslo metais! Linkime, kad naujasis darbų, mokslų ir sporto sezonas jūsų šeimai būtų paženklintas pergalėmis ir geriausiais prisiminimais.

Džiaugiamės, kad domitės savo vaiko užimtumo ir sveikų įpročių formavimu. Esame įsitikinę, kad treniruotės su šiuolaikiškais, žaismingais ir kompetentingais Baltijos sporto akademijos (BSA) treneriais jūsų darželinukui suteiks daug gerų emocijų ir patirčių.

BSA direktorius Tomas Urbelionis, kurio vadovaujama U16 Lietuvos rinktinė Europos krepšinio čempionate pateko tarp 4 stipriausių žemyno komandų, pristatydamas naują sezoną sakė:

„Visada sunku atsisveikinti su vasara, tačiau prieš akis – labai džiugus etapas, kuriame jūsų atžalos atras naujų draugų, tobulins savo motoriką, dės pamatus socialiniams įgūdžiams ir emociniam intelektui. Reguliarus sportas bendruomenėje neabejotinai lavina visas šias savybes. 2023–2024 m. sezone Baltijos sporto akademijoje (BSA) kviečiame lankyti futbolo ir krepšinio treniruotes. Treneriai padarys viską, kad jūsų vaikui sportuoti būtų naudinga ir, svarbiausia, labai smagu. Iki malonaus pasimatymo treniruotėse!“

Maloniai kviečiame užpildyti žemiau esančią anketą ir prisijungti prie Baltijos sporto akademijos treniruočių.

Norime pabrėžti, kad registracijos anketa niekaip neįpareigoja. Pirmoji treniruotė – nemokama. Jeigu treniruotė patiks, jūsų užpildytą anketą traktuosime kaip pasirašytą sutartį ir reguliariai džiaugsimės sportu bei bendravimu BSA šeimoje.

Registracijos forma – naujienos apačioje.