Karoliniškių bendruomenei – nuotaikingos „Krepšinio žaidynės“!

Aktyvų ir sveiką gyvenimo stilių propaguojanti Baltijos sporto akademija (BSA) surengė „Krepšinio žaidynes“ Vilniaus Karoliniškių mikrorajono bendruomenei.

12/7/20231 min read

Aktyvų ir sveiką gyvenimo stilių propaguojanti Baltijos sporto akademija (BSA) surengė „Krepšinio žaidynes“ Vilniaus Karoliniškių mikrorajono bendruomenei.

Šeimų estafečių metu sporto salėje aidėjo vaikų, brolių, sesių ir, žinoma, tėvelių emocijos ir juokas.

Po renginio kalbintas BSA direktorius Tomas Urbelionis sakė:

„Sportas yra ir konkurencijos, ir draugystės, ir vienybės simbolis. Skirtingos estafetės sudarė olimpinių žaidynių dvasią, todėl skirtingose estafetėse išryškėdavo vis nauji lyderiai, išsiskiriantys savo fizinėmis ir emocinėmis savybėmis.“

„Džiugina tėvelių noras pasportuoti su vaikais, kadangi teko keltis šeštadienio rytą. Pradžioje galbūt visi buvome apsimiegoję, bet po poros minučių mankštos visus užliejo energijos antplūdis. Visi drąsiai bendravo, buvo iniciatyvūs komunikavo tarpusavyje, tobulino komandinius ryšius“, – sakė BSA direktorius.

Karoliniškėse darželinukus ir moksleivius sveiko gyvenimo būdo principų moko krepšinio treneris, įvairių socialinių projektų iniciatorius ir dalyvis Artūras Seržantas.

Geriausiai pasirodžiusios „Karoliniškių krepšinio žaidynių“ komandos buvo apdovanotos atminimo diplomais ir medaliais.

Šis renginys – BSA renginių ciklo „Bendruomenių sporto žaidynės“ dalis.

Projektas bendrai finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Baltijos sporto akademija nuolat organizuoja įvairias veiklas ir renginius, kurie skatina aktyvų gyvenimo būdą ir sveiką mitybą. BSA tiki, kad šios sporto šventės paskatins daugiau žmonių tapti fiziškai aktyviais ir pasirūpinti savo sveikata.