BSA iniciatyvumo išraiška: Lazdynuose surengtos krepšinio žaidynės

Sveikos gyvensenos įpročius šeimoms ir jaunajai kartai padedanti formuoti Baltijos sporto akademija (BSA) surengė sporto šventę Vilniaus mikrorajono Lazdynų bendruomenei.

12/7/20231 min read

Ši šventė buvo skirta visiems, norintiems pradėti aktyviai gyventi ir pasinerti į sporto pasaulį.

Į „Lazdynų krepšinio žaidynes įsijungė ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Po renginio kalbintas BSA direktorius Tomas Urbelionis sakė:

„Pats tikslas buvo toks, kad vaikai ateitų su tėveliais pasportuoti ir linksmai praleistų laiką. Tėveliams tai buvo puiki galimybė pamatyti, kaip viskas vyksta treniruočių metu ir kiek vaikai turi įdėti daug pastangų atlikdami tam tikras užduotis.“

„Lazdynų krepšinio žaidynes“ sudarė 6 estafetės. Tėveliai su savo atžalomis buvo padalintos į 6 skirtingas komandas, o kiekvienai estafetei buvo skiriama po 5–6 minutes.

„Labai džiugu, kad vaikai su tėveliais taip noriai įsitraukia ir dalyvauja tiek šiame, tiek kituose renginiuose. Tėveliai nepatingėjo po darbų atvykti į sporto salę, o kas tikrai nustebino, tai šios grupės noras, užsidegimas ir emocijos, – kalbėjo BSA direktorius T. Urbelionis. – Vaikai viso renginio metui skandavo, palaikė vieni kitus, tėveliai lygiai taip pat pagavo azartą. Galbūt ne visi tėveliai buvo tarpusavyje pažįstami, bet labai greitai susidraugavo. Jautėsi bendruomeniškumas, kurį ir siekiame kurti tokių renginių metu.“

Geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos atminimo diplomais ir medaliais.

Šis renginys – BSA renginių ciklo „Bendruomenių sporto žaidynės“ dalis.

Projektas bendrai finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Baltijos sporto akademija nuolat organizuoja įvairias veiklas ir renginius, kurie skatina aktyvų gyvenimo būdą ir sveiką mitybą. BSA tiki, kad šios sporto šventės paskatins daugiau žmonių tapti fiziškai aktyviais ir pasirūpinti savo sveikata.

Jeigu norite savo atžalą įtraukti į sporto pasaulį, Baltijos sporto akademija yra puiki vieta tai padaryti. BSA Vilniaus mieste vykdo krepšinio ir futbolo treniruotes darželinukams ir moksleiviams, organizuoja įdomius bei naudingus renginius.